Kartlı Geçiş Sistemleri | Promer

Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri

kartli-gecis-sistemleri

10 Yıllık Deneyim

Uzman Kadro

7/24 Hizmet

% 100 Müşteri Memnuniyeti

           Kartlı geçiş sistemleri personel takibi yapmak amacıyla tercih edilen sistemlerdir. Bu sistemler ile personel takibi, öğrenci takibi, üye ve kişi takibi yapılabilmektedir. Her sayıda giriş için uygun kayıt hafıza ve işlem modül seçenekleri ile  GİRİŞ-ÇIKIŞ projelendirilmeleri yapılabilmektedir. Her sektörde kullanılan kartlı ve dijital geçiş sistemleri network üzerinde kolaylıkla haberleşme sağlayabilmektedir.

 

           Bu sistemler sayesinde;

+ Sadece çalışanlar tarafından güvenlik ihlali değil, yabancılar tarafından yapılan girişlerin kontrol altına alınması da sağlanır.

+ Hırsızlık, yetkisiz kişilerin girişlerinin sınırlanması sağlanabilir.

+ Yasak bölgelerin belirlenmesi ya da istenmeyen kişilerin içeri alınması önlenebilir.

+ Kartı sistemlerin kopyalanma ihtimali yoktur.

+ Sistem parmak izi veya göz sensörü olarak dijital sistem şeklinde de uygulanabilmektedir.

 

Firmalar sadece giriş-çıkış için değil, diğer başka maliyetlerden tasarruf etmek amacıyla da kartlı geçiş sistemlerini kullanabilmektedirler. Personel devamlılık kontrolü örneğin kartlı geçiş sistemleriyle mümkün olabilir. Dolayısıyla çalışan sayısının fazla olduğu şirketlerde özellikle devamlılık, mesai saatleri, giriş çıkış saatleri gibi konulardaki takip kartlı geçiş sistemleriyle oldukça kolay bir şekilde mümkün olmaktadır. Yazılımın özelliğine göre kartlı geçiş sistemlerini kullanarak çalışanlarla ilgili mesai verilerinin raporlanması mümkün olur.

 

 

Kartlı Geçiş Çözüm Ortaklarımız

polimek-kartlı-geçiş-sistemleri