Güvenlik Kamera Sistemleri | Promer

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

10 Yıllık Deneyim

Uzman Kadro

7/24 Hizmet

% 100 Müşteri Memnuniyeti

          Günümüz teknolojisi ile işletmenizi, evinizi veya herhangi bir alanı 7/24 gece gündüz gözetim altında tutmak artık çok kolay. Bilinçli her tüketicinin güvenlik sistemleri seçiminde bazı önemli noktaları iyi bilmeli ve seçim yaparken bu bilgileri dikkate alması gerekmektedir. Bilinçsiz seçim ve kulaktan dolma bilgileri ile yapılacak seçimler düşük kaliteye sahip olacak ve istenilen amaca hizmet etmeyecektir.

 

         Kamera sistemlerinde öncelikle yapılması gereken işlem , kullanılacak alanın iyi bir şekilde analiz edilmesi, en doğru noktaların (yeterli yükseklik, ulaşılamama, sabotaj eylemi) tespitinin yapılmasıdır. Buradaki amaç en düşük maliyet ile en iyi görüntü alabilmektedir. Gerekli alanlarda dış ortam veya iç ortam tercihleri yapılmalıdır.

 

         Kamera seçimi

 

          Kamera noktaları belirlendikten sonra yapılması gereken işlem, kameraların alacağı ışık miktarı, kameraların görmesi gereken alanın genişliği ve gece görüş durumu dikkate alınarak uygun kamera seçimi olmalıdır. Bu noktada bakılması gereken özellikler;

+ Gece görüşünün net istendiği yerlerde ICR’lı veya IR ledli kameraların kullanılması,

+ Lux değeri,( 1 lüx düşük ışıklı ortamlarda kötü görüntü verirken, 0,01 lüx, çok az bir aydınlatmalarda dahi oldukça iyi gece görüntüsü verir)
+ Işık miktarının yüksek olduğu alanlarda BLC ,WDR ve HLM (yüksek ışık miktarlarını dengeleme) özelliklerini kapsayan kameralar kullanılması,

Güvenlik Kamera Sistemlerimiz

Kamera Çözüm Ortaklarımız